Paderborn, Duitsland
ELA Haren
1 restaurantunit met een breedte van 3 meter, 1 restaurantunit met een breedte van 2,5 meter; zonder binnenwanden; 31 m2
Bijgebouw foodservice; het restaurantgedeelte wordt gedeeltelijk verbouwd en uitgebreid. De units worden tijdens de verbouwing gebruikt.
Buitenmuren: RAL 7032 – kiezelgrijs, binnenmuren en plafond: wit
Vinyl met houteffect
Meerdere ramen, verbonden met het bestaande gebouw, grote kunststof draai-kiepramen met isolatieglas en shutters, elektrische verwarming, ledverlichting, pvc vloerbedekking, stopcontacten, schakelaars, rookmelders, hemelwaterafvoer via 4 geïntegreerde afvoerbuizen.
150 dagen
Van kleine keukens met pauzeruimtes voor de bouw en kantoorunits tot kantines en volwaardige restaurants of een volledige bezetting voorzien van voedsel, ELA Container heeft ruime ervaring met het plannen en installeren van uiterst functionele restaurants met een hoogwaardige uitstraling. Dit is goed bekend in de voedingsmiddelenbranche. ELA levert dan ook regelmatig oplossingen voor restaurants en hotels, zoals nu voor Brinkmanns Braterei in Paderborn.
Specialiteiten zoals kip en varkensschenkel, burgers en bratwurst, schnitzel en salades worden gedurende ongeveer 150 dagen geserveerd in een ELA-restaurantoplossing terwijl het bestaande restaurant wordt verbouwd en gemoderniseerd. “Voor ons is het zeer belangrijk dat wij onze gasten in deze periode kunnen blijven ontvangen in een hoogwaardige omgeving”, zegt Thilo Brinkmann, de CEO van het restaurant. Thilo is blij dat hij erop kon vertrouwen dat ELA Container aan deze eis kon voldoen.
De aan Brinkmanns Braterei geleverde huurunit met een totale oppervlakte van 31 m2 bestaat uit twee restaurantunits, die via een toegangsgedeelte zijn verbonden met het bestaande gebouw. De restaurantunits zijn respectievelijk 2,5 en 3 meter breed en aan de binnenkant volledig open.
Daardoor is het in de ruimte heel prettig toeven. De grote ramen laten veel natuurlijk licht binnen, wat bijdraagt aan de lichte en vriendelijke uitstraling. De klant heeft de inrichting voor deze oplossing geleverd. “Op verzoek leveren wij met alle plezier ook volledige restaurantinrichtingen uit onze voorraad”, zegt Hartmann.