ELA Container biedt een snelle oplossing na brand in een vakantiepark

Elf ELA-units gaan de fietsverhuur van het vakantiepark ongeveer anderhalf jaar vervangen na een brand.
Details
Locatie

Ees (NL)

ELA-vestiging

ELA Container Nederland BV, Groningen

Aantal en type units

11 units (3 m breed)

Bruikbaar oppervlak

198 m²

Gebruik

Verhuur van e-bikes + fietswerkplaats

Kleur

Buitenmuren: RAL 7032 – kiezelgrijs, binnenmuren en plafond: wit

Vloer

PVC R 10, lichtgrijs

Kenmerken

Verwarming, ledverlichting, stopcontacten, lichtschakelaars, rookmelders

Speciale voorzieningen

Dubbele deur

Gebruiksduur

1 jaar

Landal GreenPark GmbH, waarvan het hoofdkantoor is gevestigd in Trier, Duitsland, exploiteert vakantieparken in veel Europese landen. Een daarvan is Het Land van Bartje in de provincie Drenthe. Fietsen, ponyrijden, wandelen, zwemmen of spelen in het hooi: Het Land van Bartje biedt vakantieplezier en ontspanning voor de hele familie. Als gevolg van een grote brand is de fietsverhuur van het vakantiepark onbruikbaar geworden. ELA Container Nederland levert een mobiele ruimte-oplossing, zodat de parkgasten gewoon gebruik kunnen blijven maken van huurfietsen.

Gasten kunnen direct bij de balie een fiets huren, met keuze uit verschillende types.

In elf ELA-units in totaal, met een oppervlakte van ongeveer 200 m2, zijn naast de fietsen de verhuurbalie en een werkplaats ondergebracht.

Dankzij de goede samenwerking met de klant heeft ELA in vier weken een nieuw modulair gebouw gerealiseerd voor de fietsverhuurservice, waardoor het ongemak beperkt werd en de gasten weer fietsen konden huren.
Ruben Dijkema
Head of Sales ELA Container Nederland BV

ELA Container heeft ook de heaters en zuinige ledverlichting geleverd. Een dubbele deur zorgt voor een ruime ingang. De klant heeft een houten carport toegevoegd. Het park is van plan deze oplossing ongeveer 18 maanden te huren, totdat een vaste verhuurfaciliteit heropend wordt.

In de fietswerkplaats wordt ervoor gezorgd dat alles werkt.
Er is veel vraag naar huurfietsen in het vakantiepark. Daarom is er grote behoefte aan stallingsruimte voor fietsen.

“De units hebben ons letterlijk uit de brand geholpen”, zegt parkmanager Inge van der Greft. “Het hielp enorm dat ELA in staat was om snel de juiste oplossing voor ons te plannen en te leveren.”

Hotline
Adviseur op locatie